fbpx
Akademia Wierzbicki

Warsztat wideo

Strzyżenia i koloryzacje

Zapraszam cię do wspólnej przygody z moim warsztatem fryzjerskim. Specjalnie dla Ciebie przygotowałem zbiór moich wieloletnich rozwiązanie dotyczących strzyżeń i koloryzacji – to recepta na pewny SUKCES – hybryda warsztatu najlepszych Akademi Fryzjerskich na świecie. Może Cię nie zaskoczę – a napewno przypomnę wiele rozwiązań i trików dających przewidywane i precyzyjne efekty. Stworzyłem dwa moduły w każdym zobaczysz 4 strzyżenia i 4 koloryzacje opisane w łatwy i przejrzysty sposób. Ponadczasowa klasyka oraz kreatywne podejście do strzyżeń uzupełni nietuzinkowa kreatywna a czasem prosta koloryzacja . Jedno jest pewne w każdym z modułów zobaczysz moje recepty na sukces w pracy salonowej. Dzięki temu spotkaniu Twoja codzienna praca stanie sie łatwiejsza i pozbawiona codziennej rutyny.

Pojedynczy moduł kosztuje 777zł brutto.
Przy zakupie obu modułów oszczędzasz 355zł i zamiast 1554zł zapłacisz 1199zł (rabat zostanie naliczony w koszyku po dodaniu obu modułów)

Każdy uczestnik po zakończonym module otrzyma imienny certyfikat podpisany osobiście przeze mnie, który będzie uwieńczeniem nowo nabytej wiedzy.

Wybierz moduł:

STRZYŻENIA I KOLORYZACJE – moduł I
STRZYŻENIA I KOLORYZACJE – moduł II

Po zakupie szkolenia dostęp do jego treści znajdziesz w panelu kursanta.

ZAKAZ KOPIOWANIA I PRZESYŁANIA LINKU DO OSÓB TRZECICH
KAZDE TAKIE DZIAŁANIE ZABLOKUJE MOŻLIWOŚĆ DOSTĘPU DO SZKOLENIA I ZABLOKUJE MOŻLIWOŚĆ KOLEJNEGO DOSTĘPU.