fbpx

Wierzbicki Kosmetyki

  /  Wierzbicki Kosmetyki

Wierzbicki Kosmetyki

Branża kosmetyczna rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Co chwilę na rynek wypuszczane są kolejne produkty, a ich producenci prześcigają się w walce o naszą uwagę.

Wierzbicki Andrzej

Wierzbicki Andrzej

Nic dziwnego, że w tym szaleństwie coraz trudniej jest znaleźć coś, co będzie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was. Jeśli macie problem z wyborem kosmetyku dla siebie – piszcie. Pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Możecie liczyć na naszą poradę.

A może jesteście ciekawi co poleca Andrzej Wierzbicki? Kosmetyki botanicznej serii Bothea, które możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Po pierwsze, nie zawierają żadnych niepotrzebnych, sztucznych składników, które mogłyby podrażniać lub uczulać. Po drugie, są wegańskie. Po trzecie, ich składy bazują na aktywnych substancjach pochodzenia roślinnego – ekstraktach pozyskiwanych w różnych zakątkach świata. Dzięki różnorodnym właściwościom tych ekstraktów, jesteśmy w stanie dobrać pielęgnację dopasowaną pod indywidualne potrzeby.

W duecie z Tomaszem Szmidtem, Andrzej Wierzbicki stworzył kosmetyki do włosów, które są ich autorskim pomysłem. Na całą linię składa się kilka rodzajów szamponów, masek i odżywek oraz produkty do stylizacji.

Zobacz również: Wierzbicki Ostre Cięcie | Wierzbicki Metamorfoza | Wierzbicki Andrzej | Wierzbicki Fryzjer